KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234187
nr 1423 4187
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Oljemålning, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, komposition. Olja på duk, 33x40, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:57:52
1/10 19:29:44
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér